Ulusal Test Merkezi

July 21, 2022

hakkında en son şirket haberleri Ulusal Test Merkezi

Test ortamının standardizasyonunu ve sonuçların doğruluğunu sağlamak için fiberden bitmiş ürünlere kadar her prosesin ürünlerini test etmek için gelişmiş cihazlarla donatılmış 1 ulusal düzeyde oda sıcaklığı test merkezi ve 1 sabit sıcaklık test merkezi.

hakkında en son şirket haberleri Ulusal Test Merkezi  0

200 test öğesi

Elyaf ve İplik analizi, kumaş indeks testi, giysi performans testi, boya maddeleri ve yardımcı maddeler testi, 200'den fazla test öğesi, standartlarını kapsayanAvrupa, ABD, Japonya, Avustralya ve Çin.

hakkında en son şirket haberleri Ulusal Test Merkezi  1

Sabit sıcaklık testi

Öğeler:elyaf, iplik, kumaş sertliği, kumaş nefes alabilirlik, kumaş mukavemeti, kumaş boncuklanma, kumaş aşınma direnci, anti-UV, anti-statik test.

Oda sıcaklığı testi

Öğeler:kumaş performansı, kalınlık, haslık, koruyucu performans, yağmur, alev geciktirici, su geçirmez, yağ itici, kir salma, asit ve alkalilere dayanıklı, fitil, hidrostatik basınç, elastikiyet, nem geçirgenliği, Endüstriyel yıkama, kızılötesi önleyici, kırışık önleyici.

Müşteri tarafından onaylanan testler

Periyodik olarak kontrol edin ve kıyaslayın.Cihaz parametreleri ve standartları, düzenli aralıklarla üçüncü taraf kuruluşlarla (ITS, SG'ler, STC, Ulusal İşgücü Sigortası Kalite Denetim ve Test Merkezi) senkronize edilir.Profesyonel test cihazı düzenli olarak çalışır ve değişim yapar ve kesinlikle standarda göre test eder.Güvenilir test raporları sağlamayı taahhüt edin.

hakkında en son şirket haberleri Ulusal Test Merkezi  2