Mesaj gönder
Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd.
Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. Şirket Profili
Şirket Profili
Ev >
Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. Şirket Profili
Hakkımızda
Kişiler
Kişiler: Ms. Merry
Faks: 86-816-5225710
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd.

Çin Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. Şirket Profili
Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd.
Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd.
Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd.
Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd.
Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd.
Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd.
Ana pazar:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İş Tipi:
Üretici , İhracatçı , Satıcı
Markalar:
Ganlion
çalışan sayısı:
1050~1050
Yıllık satış:
200000000-210000000
Kuruluş Yılı:
2003
P.c.'yi dışa aktar:
80% - 90%
hizmet verilen müşteriler:
5000
Yıllık çıktı:
200 milyon metre
Şirket Detayları

Şirket VR Gösterisi:www.khanbrand.com/vr/r10004/

 

 

Mianyang Jialian Printing & Dyeing Co., Ltd 2003 yılında kuruldu, Jialian / Jiaxi'nin iki büyük fabrikası, Endüstri Parkı, Nansiba, Tongchuan Kasabası, Santai, Mianyang, Sichuan, Çin'de bulunan iş kıyafeti ve kamuflaj kamuflaj kumaşında uzmanlaşmıştır. 189000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Elyaf, eğirme, dokuma, boyama ve baskı dahil olmak üzere eksiksiz bir endüstriyel zincir ittifakı kurmuştur.1050 personelimiz, yıllık 200 milyon metre üretimimiz var.Ayrıca, yıllık üretimin %80'i Avrupa, Amerika, Asya, Orta Doğu, Afrika vb. ülkelere ihraç edilmekte olup, dünyada 120'den fazla ülkeye iş kıyafeti kumaşı ve kamuflaj kumaşı tedarikçisiyiz. Ölçek, teknoloji ve ürünler şirketin Çin'in tepesinde olduğunu.

 

Çin Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. şirket Profili 0 Çin Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. şirket Profili 1 Çin Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. şirket Profili 2

 

 

OEM/ODM

Elyaftan bitmiş ürünlere, Ar-Ge inovasyonundan üretime ve tedarike, müşterilere kaliteli ürünler ve pazar genişletme çözümleri sunmak için, verimli ürün dağıtım hizmetleri sağlamak için akıllı üretim ve bilgi lojistiğini kilit nokta olarak kullanın.

 

Çin Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. şirket Profili 0 Çin Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. şirket Profili 1

Tarih
 • 2003Kuruluş: Jialian fabrikası kuruldu ve iki boyama hattı kuruldu.
 • 2006Büyüyen: Dört boyama hattına genişletildi, ölçeği iki katına çıkardı, ürünleri yükseltti.
 • 2008Jiaxi fabrikası: Jiaxi factroy'u kurdu ve sırasıyla kamuflaj kumaşları ve boyalı kumaşlar üreten iki fabrikaya sahip.
 • 2012Yeni başlangıç: Jialian'ın gelişimi.Yalın yönetim.Ekipman 1/3 oranında arttı, kapasite 1,5 kat arttı ve teslim süresi %80 oranında kısaldı.
 • 2013Elimizden gelenin en iyisini yapın: Yalın yönetimi, tam katılımı, kapsamlı iyileştirmeyi tanıtın ve yalın planın 7 Sıfır Hedefine ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapın.
 • 2015Gelişen: İki yıl sonra, çalışanlar büyüdü, yönetim çimentolandı ve 2 yıl sonra iyileştirme kültürü oluştu.
 • 2016Atılım: iş performansında kapsamlı bir kırılma, pazar payını sürekli genişletme, küreselleşme trompetini üfleme.
 • 2017Ar-Ge: Ulusal düzeyde Ar-Ge merkezi ve yeni sergi salonu inşa edildi.Çin'deki iş giysisi ve kamuflaj kumaşlarının Ar-Ge üssü.
 • 2019Dünyada 120 ülkeye iş kıyafeti ve askeri kumaş tedarikçisi.Ulusal düzeyde "Küçük Dev" Enterprise.
 • 2019Çin'de iş giysisi ve askeri kamuflaj kumaş sektörünün lideri.Çin'in en iyi 10 boyama ve baskı şirketi.
 • 2021Pazar ihtiyacını karşılamak için Jiaxi fabrikası genişletildi.Askeri baskı ve boyama fabrikaları için birinci sınıf bir kıyaslama kuruluşu inşa edilecek.
Bizim takım

Boyama ve terbiye konusunda profesyonel binlerce çalışanı olan bir ekibiz.Ekip çalışması ve gelişmiş donanım, sektörde sarsılmaz bir yer tutmamızı sağlar.Sektörün başında üretim kapasitesi, teknoloji ve kalite gelmektedir.

 

Çin Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. şirket Profili 0 Çin Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Mianyang Jialian printing and dyeing Co., Ltd. şirket Profili 2